تعمیر گیربکس کیا

تعمیر گیربکس کیا

در تعمیرگاه تخصصی گیربکس دشتی، صرفا تعمیر گیربکس‌های اتوماتیک انجام می‌شود. 

لطفا در مورد گیربکس‌های دستی سوال نفرمایید.

تعمیر گیربکس کیا بر اساس نوع و مدل گیربکس کیا به‌صورت تخصصی انجام می‌شود. گیربکس کیا از نوع اتوماتیک است و مانند سایر گیربکس‌های اتوماتیک موجود در بازار به تخصص در حوزه تعمیرات نیازمند است.

برند کیا یک برند محبوب در کره و جهان است، خودروهای کیا تولید کره جنوبی هستند اما در حال حاضر تعدادی از آن‌ها در کشورهای اروپایی نیز تولید می‌شوند.

کیا هم پای خودروسازان اروپایی در تولید خودرو عمل می‌کند و خودروهای این برند کیفیت قابل قبولی در بازار خودروسازی دارند، در مقایسه باقیمت خرید خودروهای کیا مقرون‌به‌صرفه به نظر می‌رسد.

برخلاف باور عمومی در مرود گیربکس کیا و سایر خودروها هیچ گیربکسی در خودرو مادام‌العمر نیست.

 

تعمیر گیربکس کیا

تحلیل روغن گیربکس کیا یا کاهش سطح روغن گیربکس  رایج ترین مشکل در گیربکس کیا است که به راحتی قابل پیشگیری یا اصلاح است. اطمینان حاصل کنید که ماشین شما به طور منظم از جمله تمام روغن‌های موجود در ماشین بازرسی می‌شود. کارکنان خدمات خودروی قابل اعتماد شما می‌توانند برنامه‌ای تنظیم کنند که این مشکلات را قبل از وارد شدن آسیب جدی برطرف کند.

 

علت شماره یک مشکلات گیربکس کیا چیست؟

همانطور که قبلاً گفته شد، سطح پایین روغن گیربکس، روغن کثیف یا گرفتگی فیلتر رایج ترین مشکلات هستند. خبر خوب این است که رانندگان می‌توانند با پیروی از اطلاعات مندرج در دفترچه راهنمای خودرو، آن را تغییر دهند. بررسی و تعویض به موقع روغن مشکل را حل می‌کند.

اگر از وسیله نقلیه در آب و هوای سخت یا تحت شرایط استرس زا استفاده می‌کنید، مانند یدک کشی یا رانندگی در مناطق تپه‌ای، روغن باید بیشتر بررسی شود. به سیستم‌های ماشین خود فشار نیاورید و بعد از آنها مراقبت نکنید.

 

چگونه روغن گیربکس را چک کنم؟

بررسی بررسی سطح روغن گیربکس کیا باید خودروی خود را به تعمیرگاه گیربکس خودروهای معتبر خود بیاورید. ماشین باید روی یک بالابر باشد تا مکانیک بتواند به دوشاخه در پایین جعبه دنده برسد. این چیزی نیست که باید خودتان تلاش کنید.

میله اندازه گیری روغن گیربکس کیا  را پیدا کنید. از جعبه دنده یا گیربکس که به سمت عقب موتور قرار دارد، می‌چسبد.

در حالی که موتور روشن است و گیربکس در حالت پارک یا خنثی است، میله اندازه گیری را بیرون بکشید. روغن باید تقریباً شفاف و به رنگ صورتی باشد.

آن را با یک پارچه بدون پرز پاک کنید.

میله را دوباره داخل مخزن قرار دهید و سپس آن را بیرون بکشید. سطح روغن روی چوب را در مقایسه با خط “پر” روی میله اندازه گیری کنید.

اگر روغن گیربکس کیا تیره است، بوی سوختگی می‌دهد یا گرد و غبار و مواد اضافی در آن وجود دارد، خودرو کیا خود را به تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک دشتی بیاورید تا مکانیک ما خودروی شما را ارزیابی کند. تکنسین‌ها احتمالاً یک شستشوی گیربکس کیا  انجام می‌دهند و مخزن را با روغن تمیز دوباره پر می‌کنند.. تعمیر گیربکس یکی از گران ترین تعمیرات خودرو است، بنابراین بررسی منظم روغن گیربکس کیا به نفع شماست.

 

وجود براده‌های فلزی در مخزن گیربکس کیا وجود داشته باشد نشانه چیست؟

اگر رسوب فلز پودری به مخزن گیربکس چسبیده باشد، طبیعی است. اما اگر براده‌های بزرگ‌تر یا حتی تکه‌های فلزی پیدا کردید، ممکن است با یک مشکل جدی در ساییدگی داخلی در جعبه دنده مواجه شوید. یک قرار ملاقات بگذارید تا مکانیک آن را بررسی کنید و مشخص کنید که کدام است.

 

تعمیرات جزئی و عمده گیربکس چیست؟

تعمیرات جزئی گیربکس:

تعویض شیر برقی معیوب

آب بندی مجدد برای نشتی

تعویض قطعات

تنظیم کابل دریچه گاز

تعمیرات اساسی گیربکس:

جداسازی

تمیز کردن

بازسازی

 

آیا یدک کشی به گیربکس ماشین من آسیب می‌زند؟

هنگام بکسل بارهای سنگین، گیربکس باید سخت‌تر کار کند. پیامد آن در صورت عدم انجام اقدامات پیشگیرانه گرم شدن بیش از حد است. رانندگانی که به طور معمول یدک کش می‌کنند یا حمل و نقل سنگین انجام می‌دهند ممکن است برای محافظت از خودرو به خنک کننده روغن گیربکس کیا  کمکی نیاز داشته باشند.

هنگام استفاده از این قطعه اضافی، روغن گیربکس کیا  گرم شده از طریق یک خنک کننده اضافی جریان می‌یابد و سپس به جعبه دنده باز می‌گردد. گیربکس به دلیل کار اضافی که از آن خواسته می‌شود، شانس کمتری برای گرم شدن بیش از حد دارد. توجه داشته باشید که این کولر ظرفیت خودرو را برای یدک کشی بیشتر افزایش نمی‌دهد.

 

دقیقاً چه نوع صداهایی به معنای مشکل گیربکس کیا است؟

ضربات ماشین به خصوص هنگام تعویض دنده

صدای ضربه در حالت خنثی

اگر هرکدام از موارد فوق را در گیربکس کیا خود مشاهده کردید، منتظر زمان سرویس گیربکس نباشید،  ممکن است روغن کم یا نوع اشتباهی از روغن باشد. یا ممکن است بلبرینگ‌ها یا دندانه‌های چرخ دنده باشد که باید تعویض شوند. در هر صورت، گیربکس نیاز به بررسی دارد و اگر آن را بررسی نکنید بدتر می‌شود. روغن گیربکس می‌تواند تنها عامل بروز تمامی موارد فوق باشد که با تعویض به موقع و درست آن می‌توان از بروز خرابی‌های بیشتر در گیربکس جلوگیری کرد.

 

تعمیر گیربکس 7G-Tronic کیا

گیربکس 7 سرعته اتوماتیک در تعداد زیادی از خودروها نصب می‌شود. در ارتباط با مرسدس GEAR CONTROL UNIT 7-G TRONIC 722.9، برخی از پیام‌های خطایی که با کدهای خطا قابل‌شناسایی هستند، بارها و بارها ظاهر می‌شوند. متن زیر مهم‌ترین و رایج‌ترین کدهای خطا را شرح می‌دهد و مدل‌های آسیب‌دیده را لیست می‌کند.

مدل‌های آسیب‌دیده:

کدهای خطای زیر ممکن است در این مدل‌ها ظاهر شوند: CLS W219، CL W215، G Class، GL X164، ML W164، CLK W209، E Class W211، E Class W212، SL W230، C کلاس W203R، S Class W221 و CL W2.

کدهای خطای احتمالی:

 • P2768 – سنسور سرعت انتقال – معیوب
 • سنسور سرعت توربین P0716
 • P2627 – سنسور سرعت انتقال – سیگنال ازدست‌رفته است
 • 0642 – منبع تغذیه سنسورهای RPM
 • سنسور سرعت خروجی P0721 سنسور سرعت توربین
 • خروجی سنسور سرعت P0720
 • 2768 – Komponente Y3/8N2 Turbinendrehzahlsensor
 • سنسور سرعت توربین P0718
 • 0722 – Komponente Y3/8N3 Turbinendrehzahlsensor
 • 0641 – Komponente Y3/8N4
 • 2810 – Komponente Y3/8y1

علائم زیر نشان‌دهنده معیوب بودن واحد کنترل گیربکس است:

 • راهی برای وارد شدن به دنده وجود ندارد
 • تعویض دنده مستقل در حین رانندگی
 • امکان روشن کردن ماشین وجود ندارد
 • خطا فقط می‌تواند به‌صورت پراکنده رخ دهد
 • گیربکس اتوماتیک شما به‌طور سیستماتیک به عملکرد توقف اضطراری تغییر می‌کند
 • با “D” و “R” تکان‌های گیربکس
 • از دنده 3 چراغ نشانگر “mil” روشن می‌شود

قطعات موردنیاز برای تعمیر واحد کنترل گیربکس:

 • واحد کنترل انتقال

*در صورت عدم مراجعه حضوری، می‌توانید قطعات معیوب خود را از طریق پست برای ما ارسال کنید.

فرآیند تعمیر ELV

4 مرحله ما را به راه‌حل (تعمیر واحد کنترل گیربکس) می‌رساند:

  1. واحد کنترل گیربکس برداشته می‌شود .
  2. واحد کنترل گیربکس به‌طور ایمن بسته‌بندی می‌شود.
  3. خدمات تعمیر واحد کنترل گیربکس (ELV-EZS Repair24) تعمیر را انجام می‌دهد. پس از تست عملکرد،
  4. اگر واحد کنترل انتقال خود را دوباره نصب کنید، اکنون می‌توانید از عملکردها لذت ببرید. سفربه‌خیر

واحد کنترل گیربکس پس از تعمیر نیازی به برنامه‌ریزی مجدد ندارد

DTC 0717 – سیگنال مؤلفه Y3/8n1 (سنسور سرعت توربین (VGS)) در دسترس نیست. این پیام خطا زمانی رخ می‌دهد که سنسور دیگر سیگنالی به GEARBOX CONTROL UNIT 7-G TRONIC 722.9 ارسال نمی‌کند. این اطلاعات برای مبدل گشتاور مهم است تا بتواند به‌طور مؤثر کار کند.

DTC 0718 – جزء Y3/8n1 (سنسور سرعت توربین (VGS)) معیوب است. اگر سنسور همچنان سیگنالی را به GEARBOX CONTROL UNIT 7-G TRONIC 722.9 ارسال می‌کند اما همچنان معیوب است، از کد 0718 استفاده می‌شود. بازهم، مهم است که عیب اصلاح شود زیرا مبدل گشتاور دیگر نمی‌تواند به‌درستی کار کند.

DTC 0722 – سیگنال مؤلفه Y3/8n3 (سنسور سرعت خروجی (VGS)) در دسترس نیست. این خطا زمانی رخ می‌دهد که سیگنالی به واحد کنترل دیگر نمی‌تواند برقرار شود. این خطای TRANSMISSION CONTROL UNIT 7-G TRONIC 722.9 اغلب در مدل‌های قدیمی قابل‌مشاهده است.

DTC 0723 – مؤلفه Y3/8n3 (سنسور سرعت خروجی (VGS)) معیوب است. خطای سیگنال نیز مقصر این کد خطا است. بااین‌حال، هنوز هم می‌توان یک سیگنال دریافت کرد، که سیگنال مناسبی نیست.
DTC 2201 – سیگنال مؤلفه Y3/8n2 (حسگر سرعت داخلی (VGS)) در دسترس نیست. اگر سنسور سرعت داخلی در دسترس نباشد، ممکن است هنگام تعویض دنده خودرو تکان بخورد. تعویض سنسور سرعت ضروری است.

DTC 2204 – سیگنال مؤلفه Y3/8n1 (سنسور سرعت توربین (VGS)) در دسترس نیست. در صورت بروز مشکل در سنسور سرعت توربین، گیربکس نیز باید شستشو شود. تعویض روغن گیربکس گزینه ارزان‌تری نسبت به شستشوی کامل است.

 

مزایای گیربکس اتوماتیک

گیربکس اتوماتیک این امکان را به شما می‌دهد تا در حالتی آرام رانندگی کنید. دیگر هیچ حرکات تند و مزاحم در داخل خودروی شما وجود ندارد که ناشی از درگیر شدن کلاچ گیج‌کننده و جدا شدن آن در گیربکس‌های دستی است. یک گیربکس اتوماتیک به‌خصوص در هنگام رانندگی در مرکز شهر سودمند است. به دلیل وجود چراغ‌های راهنمایی مکرر و ایجاد گره‌های ترافیکی، باید مدام رانندگی کنید. ازآنجایی‌که نیازی به تعویض دنده نیست و دیگر نیازی به کار با کلاچ نیست، می‌توانید کاملاً روی رانندگی و ترافیک تمرکز کنید. به‌طور خلاصه در هنگام رانندگی استرس کمتری خواهید داشت.

 

وظیفه گیربکس اتوماتیک

گیربکس به‌طور خودکار دنده‌ها را تغییر می‌دهد. به‌عنوان یک راننده، تنها کاری که باید انجام دهید این است که دنده را انتخاب کنید (اعم از جلو، عقب یا خنثی). سیستم اتوماتیک بقیه کارها را برای شما انجام می‌دهد. در داخل گیربکس تعدادی دنده سیاره‌ای وجود دارد. این‌ها به روش‌های مختلفی به یکدیگر متصل می‌شوند تا بتوان محدوده‌های سرعت متفاوتی را درک کرد. واحدهای کنترل وظیفه‌دارند اطمینان حاصل کنند که همیشه دنده مناسب انتخاب‌شده است.

یک چرخ‌دنده بسته به نیاز داده‌شده، گشتاور را منتقل می‌کند. موتور احتراق داخلی واقعی در خودرو فقط می‌تواند یک گشتاور ضعیف ایجاد کند. این امر به‌ویژه در سرعت‌های پایین صادق است. بنابراین موتورهای دنده‌ای برای وسایل نقلیه موتوری با موتورهای احتراق داخلی موردنیاز است. آن‌ها به کنترل عملکرد موتور به روشی که راننده می‌خواهد کمک می‌کنند. درنتیجه، گیربکس در خودرو وظایف اصلی زیر را دارد:

 • موتور و درایو را به هم متصل می‌کند
 • گشتاور و قدرت را متناسب با وضعیت بار تنظیم می‌کند

نکته دوم اهمیت ویژه‌ای دارد. به‌عنوان‌مثال، گیربکس در هنگام استارت و شتاب گیری نقش مهمی ایفا می‌کند. در دنده اول، گیربکس به‌اندازه‌ای تغییر می‌کند که ازیک‌طرف موتور دوباره متوقف نمی‌شود و از طرف دیگر شتاب تا حدود 30 کیلومتر در ساعت بدون چرخش بیش‌ازحد موتور امکان‌پذیر است.

 

نحوه کار گیربکس

بسته به نوع موتور، محدوده دور قابل‌استفاده برای موتور دیزلی 1500 تا 5500 دور در دقیقه و برای موتور بنزینی 1500 تا 8000 دور در دقیقه است. بسته به دنده، باید از نسبت دنده متفاوتی استفاده شود. این مهم است تا سرعت همیشه در محدوده‌ای باشد که موتور بتواند عملکرد ایدئال را ارائه دهد. در دنده اول، میل اصلی گیربکس تقریباً با 25 درصد سرعت ورودی می‌چرخد. این به شما امکان می‌دهد تا زمانی که موتور خودرو به حداکثر سرعت برسد، شتاب بگیرید. سپس نوبت به تعویض دنده بعدی می‌رسد. گیربکس اکنون می‌تواند قدرت را در دنده بالاتر در یک منطقه متفاوت تبدیل کند. سپس این دنده می‌تواند به سرعت‌های بالاتری برسد.

انواع مختلفی از گیربکس‌ها در خودروهای سواری نصب می‌شوند که در ساختار و عملکرد آن‌ها متفاوت است. مهم‌ترین آن‌ها عبارت‌اند از:

گیربکس نیمه اتوماتیک

گیربکس نیمه‌خودکار دارای طراحی مکانیکی مشابه با نوع دستی است. بااین‌حال، تعویض دنده و کلاچ توسط محرک‌های الکتریکی یا هیدرولیکی کار می‌کنند و کنترل توسط الکترونیک سوئیچینگ انجام می‌شود. او می‌تواند وسایل خود را انتخاب کند. گاهی اوقات او فرمان شیفت را دریافت می‌کند، اما همچنین توسط یک سوئیچ راکر.

گیربکس اتوماتیک

با گیربکس اتوماتیک، تعویض دنده به‌صورت خودکار و بدون وقفه درکشش امکان‌پذیر است. گیربکس اتوماتیک مبدل گشتاور رایج‌ترین است. کلاچ مکانیکی ندارد. چرخ‌دنده‌های سیاره‌ای از ترجمه مراقبت می‌کنند. بزرگ‌ترین مزیت این است که انتقال نیرو تقریباً بدون وقفه قابل‌اجرا است. اما گیربکس اتوماتیک نسبت به گیربکس دستی کارایی کمتری دارد و باعث مصرف سوخت بیشتر می‌شود.

گیربکس دنده مستقیم

گیربکس دنده مستقیم مدرن توسعه بیشتر گیربکس اتوماتیک است. با دو گیربکس فرعی اتوماتیک کار می‌کند که ازنظر مکانیکی مستقل از یکدیگر هستند. هر دو گیربکس جداگانه به‌طور متناوب مسئول دنده‌ها هستند. ابتدا، دنده صحیح توسط الکترونیک کنترل در خط بدون بار درگیر می‌شود. سپس کلاچ به دنده انتخابی سوئیچ می‌کند – بدون هیچ وقفه‌ای در انتقال نیرو. این مزیت انتقال بدون وقفه را با سطح بالای راندمان مرتبط با درایو دنده ترکیب می‌کند.تعمیر گیربکس اتوماتیک در تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک دشتی

حتی اگر تعمیر ارزان نباشد، بازهم به‌طور قابل‌توجهی ارزان‌تر از گیربکس جایگزین سازنده است. تعمیر گیربکس همیشه ارزشمند است. به‌عنوان‌مثال، حدود 2500 تومان با احتساب نصب هزینه دارد. یک گیربکس جایگزین شامل مونتاژ حدود 4800 تومان هزینه دارد. بنابراین اگر به ما اجازه دهید گیربکس را تعمیر کنیم تقریباً 50 درصد صرفه‌جویی می‌کنید. ما به تیمی شایسته متشکل از تکنسین‌های باتجربه مکاترونیک خودرو و مکانیک چیره‌دست تکیه می‌کنیم.

رضایت مشتری همیشه در اولویت قرار دارد و به لطف تجربه مکانیک‌های ما، ما می‌توانیم به شما پیشنهادات فردی بدهیم تا بتوانید گیربکس اتوماتیک خود را در کلن و اطراف آن تعمیر کنید. ما حتی تعدادی مشتری دائمی داریم که از سراسر ایران می‌آیند تا بتوانید تعمیر ارزان و باکیفیتی را دریافت کنید. شما در هزینه‌های زیادی صرفه‌جویی می‌کنید و سپس می‌توانید بدون هیچ‌گونه نگرانی از خودروی خود مجدداً استفاده کنید.

 

انواع تعمیر گیربکس اتوماتیک

به‌عنوان یک قاعده، تنها سه‌راه برای تعمیر آسیب گیربکس در گیربکس اتوماتیک وجود دارد:

ازیک‌طرف می‌توانید یک گیربکس اتوماتیک جدید نصب کنید، متأسفانه هزینه‌های این کار بسیار زیاد است. گزینه دیگر نصب گیربکس جایگزین، به‌اصطلاح گیربکس اتوماتیک تعمیر شده یا گیربکس اتوماتیک کاملاً تعمیر شده است. این گزینه تعمیر اغلب انتخاب می‌شود زیرا جایگزین ارزان‌تری برای گیربکس جدید است.

امکان سوم تعمیر گیربکس در محل است، در اینجا گیربکس برداشته‌شده و مستقیماً در محل تعمیر می‌شود. البته در مورد تعمیرات همیشه بستگی به این دارد که کدام قسمت آسیب‌دیده باشد. علاوه بر مهروموم‌ها و نمایش‌های کلاچ، مبدل نیز باید همیشه تعویض شود.

 

کجا می‌توان تعمیرات اساسی گیربکس انجام داد؟

تعمیرات اساسی گیربکس همیشه باید توسط یک متخصص انجام شود، زیرا فناوری تعمیر و سرویس گیربکس‌های اتوماتیک نیاز به مهروموم‌ها تجربه دارد. به‌عنوان یک قاعده، این کار توسط کارگاه‌های مجاز انجام نمی‌شود، زیرا معمولاً تجربه لازم در اینجا در دسترس نیست و علاقه بیشتری به نصب گیربکس جدید وجود دارد. نصب گیربکس‌های اتوماتیک بدون تعمیر همیشه نامشخص است، زیرا هیچ اطلاعاتی در مورد وضعیت گیربکس اتوماتیک وجود ندارد.

تعمیرات گیربکس اتوماتیک را می‌توان در هر وسیله نقلیه‌ای انجام داد. از گیربکس اتوماتیک آئودی گرفته تا گیربکس اتوماتیک کیا ، همه انواع گیربکس اتوماتیک کیا توسط تکنسین متخصص  قابل تعمیر است.

 

دوره گارانتی گیربکس اتوماتیک

هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک بسیار کمتر از خرید یک گیربکس اتوماتیک جدید است. گیربکس‌های اتوماتیکی که تعمیر شده‌اند معمولاً با 1 سال گارانتی ارائه می‌شوند، اگر این‌طور نیست، باید به فکر تعمیر اساسی گیربکس باشید.

روغن گیربکس و فیلتر روغن و تعویض روغن برای گیربکس اتوماتیک

روغن گیربکس نیز نقش مهمی در تعمیر گیربکس دارد. روغن گیربکس اتوماتیک قدیمی تجدید شده است، اما باقی‌مانده ساییدگی گیربکس، در خطوط روغن و خنک‌کننده روغن چطور؟ این‌ها اغلب به داخل گیربکس ریخته می‌شوند و باعث آسیب بیشتر گیربکس می‌شوند. تعویض روغن گیربکس خالص فقط مشکلات تعویض دنده‌اتوماتیک را برای مدت کوتاهی بهبود می‌بخشد و بنابراین توصیه نمی‌شود.

بسته به بار یا تنظیم خودرو، روغن گیربکس اتوماتیک و فیلتر روغن باید هر 30000 کیلومتر یا حداقل هر دو سال یک‌بار تعویض شود.

 

کار روی گیربکس اتوماتیک

هنگام بررسی گیربکس اتوماتیک، معمولاً نکات زیر بررسی می‌شود:

یک بررسی الکترونیکی گیربکس و یک تست درایو انجام می‌شود. پس از بررسی سطح روغن، تنظیم اهرم انتخاب و تنظیم کابل کنترل و همچنین تنظیم سیستم خلاء گیربکس با آزمایش نشتی انجام می‌شود.

کارهای زیر برای تعمیرات جزئی، نگهداری یا تعمیرات در ناحیه گیربکس اتوماتیک انجام می‌شود:

تعویض روغن و همچنین تعویض محفظه روغن و نوسازی جعبه وکیوم. دیسک‌های منعطف و خطوط خنک‌کننده روغن و پایه‌های گیربکس باید حتماً انجام شوند. مبدل گیربکس اتوماتیک و تعویض فیلتر هوای روغن ضروری است.

درهرصورت، قطعات الکتریکی روی گیربکس باید تعویض شوند، زیرا در طول سال‌ها استفاده آسیب قابل‌توجهی دیده‌اند.

بسته به نوع و طراحی خودرو، تعمیر حدود 2-3 روز طول می‌کشد که 3 روز واقعی است. نصب جدید حداکثر مزیت نصف  معطلی روز را به همراه دارد، هرچند که هزینه‌ی بیشتری برای شما به همراه خواهد داشت.

 

دلایل آسیب به گیربکس اتوماتیک

بیشتر مشکلات در گیربکس‌های اتوماتیک به دلیل کمبود روغن، اضافه‌بار، روغن فرسوده و آسیب به اجزای گیربکس است. در  تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک دشتی کلیه تعمیرات گیربکس کیا به‌صورت اختصاصی و با ابزار و قطعات اصل کارخانه انجام می‌شوند.

با توجه به اینکه خودروهای خارجی در ایران نمایندگی و گارانتی ندارند، کلیه خدمات در تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک دشتی با ضمانت یک‌ساله ارائه می‌شوند.

امتیاز 5 از 5

برای رفع مشکل گیربکس اتوماتیک یا انجام سرویس های دوره ای گیربکس، با کارشناسان ما تماس بگیرید:
۰۹۱۲۴۰۵۳۱۱۷

———————————————————

راه های ارتباطی با تعمیرگاه گیربکس دشتی

موبایل (دشتی): ۰۹۱۲۴۰۵۳۱۱۷

اینستاگرام: gearbox_dashti@

کانال آپارات تعمیرگاه گیربکس دشتی

کانال یوتوب تعمیرگاه گیربکس دشتی

———————————————————–

در تعمیرگاه تخصصی گیربکس دشتی، صرفا تعمیر گیربکس‌های اتوماتیک انجام می‌شود. 

لطفا در مورد گیربکس‌های دستی سوال نفرمایید.

گیربکس دشتی

تعمیر گیربکس اتوماتیک انواع خودروهای لوکس در این مرکز با ضمانت ۱۲ ماهه انجام میشود و کیفیت قطعات استفاده شده برای تعمیر گیربکس خودرو شما تماما درجه یک میباشند.

تعمیرگاه گیربکس دشتی بصورت تخصصی فقط در زمینه تعمیر گیربکس اتوماتیک فعالیت میکند و در صورت نیاز قطعات مورد نیاز برای همکاران در اقصی نقاط ایران ارسال میشود.

برای استعلام موجود بودن قطعه مورد نظر تماس بگیرید تا در اولین فرصت با پست به آدرس شما در هر نقطه ای از ایران ارسال شود.

دشتی: ۰۹۱۲۴۰۵۳۱۱۷

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *