زمان تعمیرات گیربکس اتوماتیک

تعمیر گیربکس اتوماتیک h30کراس

در تعمیرگاه تخصصی گیربکس دشتی، صرفا تعمیر گیربکس‌های اتوماتیک انجام می‌شود. 

لطفا در مورد گیربکس‌های دستی سوال نفرمایید.

یکی از موارد مهم در امر تعمیر گیربکس اتوماتیک، شناسایی زمان تعمیرات گیربکس اتوماتیک است، تعمیر هر بخش از گیربکس اتوماتیک اگر در زمان مناسبی انجام شود نتیجه بهتری خواهد داشت.

زمان تعمیرات گیربکس اتوماتیک به میزان خرابی و نوع خودرو وابسته است. با این حال، برای برخی تعمیرات معمول، زمان تقریبی می‌تواند بین ۴ تا ۸ ساعت باشد. برای تعمیرات بزرگتر مانند تعویض گیربکس، زمان بیشتری نیاز است که ممکن است به چند روز یا حتی هفته‌ها برسد. همچنین، زمان لازم برای تعمیرات می‌تواند به دلیل مشکلات اضافی که در حین تعمیرات شناسایی شوند، افزایش یابد. به هر حال، بهتر است با تعمیرکار خودروی خود در این مورد مشورت کنید.

 

زمان فرارسیدن تعمیرات گیربکس اتوماتیک

زمان فرارسیدن تعمیرات گیربکس اتوماتیک به عوامل مختلفی بستگی دارد، مانند نوع خودرو، شرایط استفاده، نوع رانندگی و تعداد کیلومترهای طی شده توسط خودرو. با این حال، برای جلوگیری از تعمیرات بزرگ گیربکس اتوماتیک، بهتر است اقدامات پیشگیرانه‌ای را انجام دهید. به عنوان مثال، رعایت راهنمایی‌های تولید کننده خودرو برای نگهداری و تعویض روغن گیربکس، استفاده مناسب از ترمز و گاز، جلوگیری از بارگذاری اضافی و بارهای سنگین، و غیره. به طور کلی، مراقبت مناسب از خودروی خود و بررسی دوره‌ای گیربکس اتوماتیک توسط یک تعمیرکار ماهر می‌تواند به جلوگیری از تعمیرات ناخواسته و هزینه‌بر کمک کند.

فرقی نمی‌کند که شما یک گیربکس استاندارد رانندگی کنید یا اتوماتیک، گیربکس شما یک مکانیسم بسیار پیچیده است که برای گیربکس مؤثر نیرو به بسیاری از قطعات متحرک تکیه می‌کند تا بدون نقص باهم کار کنند. در اولین نشانه مشکل گیربکس ، باید برای بازرسی کامل به فروشگاه بروید. ازآنجایی‌که مشکلات به‌ظاهر جزئی گیربکس می‌تواند به‌شدت در عرض چند مایل بدتر شود، شما باید به‌سرعت عمل کنید، بنابراین امیدواریم که هر مشکلی می‌تواند در جوانی قبل از نیاز به تعمیرات بسیار گران‌تر برطرف شود. در برخی موارد، بازسازی کامل ازنظر مالی معقول‌ترین گزینه است.

در طی بازسازی، گیربکس از خودرو خارج می‌شود، جدا می‌شود و دوباره با قطعات کارخانه کنار هم قرار می‌گیرد. پس از پر شدن مجدد با روغن گیربکس، مجدداً در خودروی شما نصب می‌شود. در اینجا نگاهی به چهار نشانه که ماشین شما نیاز به بازسازی گیربکس دارد.

گیربکس تغییری در دنده ندارد

در برخی موارد، گیربکس به یک‌دنده خاص تغییر نمی‌کند. در موارد دیگر، اصلاً در هیچ دنده‌ای تغییر نمی‌کند. این ممکن است به این دلیل اتفاق بیفتد که دندانه‌های فرسوده دنده اجازه نمی‌دهند گیربکس به‌درستی درگیر شود.

بوی سوختگی از گیربکس به مشام می‌رسد

بوی سوختن روغن گیربکس شبیه بوی سوختن پلاستیک است. این بو نشانه گرم شدن بیش‌ازحد دستگاه است. با رسیدن سریع به فروشگاه، امیدواریم بتوانید از بازسازی کامل جلوگیری کنید.

گیربکس صداهایی غیرعادی می‌دهد

اگر وسیله نقلیه شما در حالت خنثی است و به نظر می‌رسد که گیربکس شما در حال سنگ‌زنی است، باید برای رفع این علامت، روغن گیربکس را شستشو دهید. اگر فلاش گیربکس این کار را انجام ندهد، احتمالاً این مشکل به مراقبت پیچیده‌تری از یک مکانیک نیاز دارد. این می‌تواند نشان‌دهنده مشکلی مانند فرسودگی یاتاقان‌ها یا مشکل دنده بیکار معکوس باشد.

روغن گیربکس دچار نشتی است

هوشمندانه است که به‌طور دوره‌ای به پیاده‌روهایی که معمولاً وسیله نقلیه شما در آن پارک شده است نگاهی بیندازید و شواهدی از نشت روغن خودرو را بررسی کنید. روغن گیربکس را اغلب می‌توان بارنگ قرمز آن تشخیص داد. نشت روغن گیربکس باید به‌سرعت برطرف شود تا مشکلات عمده ایجاد نشود. گاهی اوقات، تنها چیزی که لازم خواهد بود، تعویض مهروموم نشتی است. اما اگر نشت برای مدت طولانی ادامه داشته باشد، ممکن است آسیبی وجود داشته باشد که نیاز به بازسازی داشته باشد.

چه زمانی مجبور به تعمیر گیربکس اتوماتیک هستیم

گیربکس اتوماتیک یکی از اجزای مهم خودرو است که در صورت عدم تعمیر و نگهداری، ممکن است با مشکلات جدی مواجه شود. بنابراین، لازم است به صورت دوره‌ای به مراکز تعمیراتی معتبر مراجعه کرده و این سیستم را بررسی و بازدید کنید.

به طور کلی، نشانه های زیادی وجود دارد که نشان می دهند که گیربکس اتوماتیک شما نیاز به تعمیر دارد، به عنوان مثال:

1. سخت شدن تغییر دنده: اگر متوجه شدید که تغییر دنده گیربکس شما سخت شده است و نیاز به استفاده از قدرت بیشتری برای تغییر دنده دارد، احتمالاً به یک مشکل در گیربکس اتوماتیک برمی‌گردد.

2. شنیدن صداهای عجیب: در صورت شنیدن صداهای ناشی از ترک یا سایش قطعات در گیربکس، باید به سرعت به مراکز تعمیراتی مراجعه کنید تا مشکل را بررسی کنید.

3. لرزش و لغزش: در صورتی که خودرو شما به شدت لرزش یا لغزش نشان می‌دهد، احتمالاً مشکل در گیربکس وجود دارد و باید به مراکز تعمیراتی مراجعه کنید.

4. افت کیفیت عملکرد: در صورتی که تغییر دهنده سرعت بطور غیرمنتظره ای عمل نموده و گاهی اوقات بین دنده ها گیر می کند، نیاز به تعمیرات گیربکس اتوماتیک خواهید داشت.

5. افزایش دمای گیربکس: اگر دمای گیربکس شما بالا رفته و به صورت مداوم در حال افزایش است، باید به سرعت به مراکز تعمیراتی مراجعه کرده و مشکل را بررسی کنید.

 

اهمیت روغن گیربکس

روغن گیربکس اتوماتیک بسیار اهمیت دارد و به عنوان یکی از عوامل مهم در عملکرد صحیح گیربکس اتوماتیک، توصیه می‌شود که به طور دوره‌ای تعویض شود. این روغن به منظور حفظ عمر و عملکرد بهینه گیربکس اتوماتیک و همچنین جلوگیری از ایجاد آسیب و خرابی در اجزای گیربکس استفاده می‌شود.

روغن گیربکس اتوماتیک عملکرد‌های مهمی مانند کاهش سایش و سایر خرابی‌های ناشی از حرارت و فشار را بهبود می‌بخشد. همچنین، باعث کاهش سایش بین قطعات گیربکس می‌شود و از ایجاد خرابی ناشی از فرسایش جلوگیری می‌کند.

توصیه می‌شود که به طور دوره‌ای (به صورت معمول حداقل هر 50,000 کیلومتر یا بهتر است با توجه به دستورالعمل‌های تولید کننده خودرو) روغن گیربکس اتوماتیک تعویض شود. همچنین، در صورتی که خودرو به طور مداوم در شرایط سخت (مانند شهرهای پرتردد یا در شرایط آب و هوایی سخت) استفاده می‌شود، تعویض روغن گیربکس اتوماتیک باید به صورت متناسب با شرایط استفاده و زمان تعیین شود.

روغن گیربکس برای روان کاری اجزای گیربکس خودرو برای عملکرد بهینه استفاده می‌شود. در خودروهای دارای گیربکس اتوماتیک، این روغن به‌عنوان خنک‌کننده نیز عمل می‌کند. درحالی‌که عملکرد اصلی روغن گیربکس خودکار روان کاری قسمت‌های مختلف گیربکس است، می‌تواند عملکردهای دیگری را نیز انجام دهد:

 1. سطوح فلزی را در برابر سایش تمیز و محافظت کنید
 2. واشرهای حالت دار
 3. بهبود عملکرد خنک‌کننده و کاهش دمای عملیاتی بالا
 4. سرعت چرخش و محدوده دما را افزایش دهید

شما می‌توانید روغن گیربکس خود را به همان روشی که روغن‌موتور خود بررسی می‌کنید، بررسی کنید، با این تفاوت که هنگام انجام این کار، خودرو باید روشن باشد. می‌توانید از میله اندازه‌گیری برای بررسی سطح روغن گیربکس خود استفاده کنید، و اگر متوجه شدید که در حال اتمام است، می‌خواهید فوراً سرویس را انجام دهید. همچنین باید مطمئن شوید که روغن رنگ مناسبی دارد. روغن گیربکس صورتی شفاف است. اگر روغن قهوه‌ای است یا بوی سوختگی می‌دهد، زمان تعویض آن فرارسیدهاست. روغن گیربکس خود را هر یکتا سه ماه یک‌بار چک کنید. باید هر 50000 تا 100000 مایل تعویض شود.

 

تعویض سنسور سرعت گیربکس چیست؟

سنسور سرعت گیربکس، یا سنسور سرعت خروجی گیربکس، یک قطعه الکترونیکی است که وظیفه اندازه گیری سرعت چرخاندن شافت خروجی گیربکس را دارد. اطلاعات اندازه گیری شده توسط این سنسور به کنترلر گیربکس و سیستم کنترل موتور خودرو منتقل می‌شود.

در صورتی که سنسور سرعت گیربکس خراب شود، ممکن است سرعت و عملکرد خودرو تحت تأثیر قرار گیرد و مشکلاتی مانند ترمز خوردگی، سوخت بیشتر، نامنظم شدن تعادل خودرو و بیشتر شدن آلودگی هوا ایجاد شود. بنابراین، تعویض سنسور سرعت گیربکس در صورت خرابی آن بسیار مهم است.

تعویض سنسور سرعت گیربکس شامل جدا کردن قطعات محافظ و اتصال سیم‌ها به سنسور جدید است. این کار در خودروهای مختلف با توجه به مدل، سال ساخت و موقعیت سنسور انجام می‌شود و بهتر است توسط یک تعمیرکار ماهر یا نمایندگی خودروانجام شود.

در این سرویس، یک مکانیک بررسی می‌کند که سنسور سرعت گیربکس شما معیوب است و سپس سرویس تعویض را انجام می دهد.

سنسور سرعت گیربکس یک سنسور مغناطیسی است که سرعت مبدل گشتاور یا شفت ورودی گیربکس را محاسبه می‌کند. اگر سنسور آسیب ببیند، واحد کنترل گیربکس قادر به تشخیص سرعت واقعی نخواهد بود، و تعویض دنده‌ها را سخت یا غیرممکن می‌کند.

نحوه تعویض سنسور سرعت گیربکس

یک مکانیک معمولاً هنگام انجام تعویض سنسور سرعت گیربکس مراحل زیر را انجام می‌دهد:

 • بررسی کنید که سنسور سرعت گیربکس نیاز به تعویض دارد
 • سنسور را در واحد محفظه گیربکس قرار دهید و آن را بردارید
 • یک سنسور جدید در محفظه جعبه‌دنده نصب کنید
 • سنسور سرعت گیربکس را وصل کنید
 • جاده ماشین را آزمودن کنید و مطمئن شوید که سنسور سرعت گیربکس به‌درستی کار می‌کند

سنسور سرعت گیربکس قطعه‌ای نیست که بتوان آن را در طول تعمیر و نگهداری معمولی بازرسی کرد و فاصله زمانی تعویض مشخصی ندارد.

به‌محض اینکه چیزی غیرعادی به نظر می‌رسد، حتماً یک بازرسی انجام دهید.

نحوه تعویض سنسور سرعت گیربکس به طور کلی به مدل و سال ساخت خودرو و موقعیت سنسور بستگی دارد، اما در کل مراحل عملیاتی به صورت زیر است:

1. قبل از هرگونه عملیاتی باید مطمئن شوید که سیستم برق خودرو خاموش و باتری قطع است.

2. محل سنسور سرعت گیربکس را پیدا کرده و قطعات محافظ آن را باز کنید. معمولاً سنسور سرعت در کنار گیربکس قرار دارد.

3. با دقت سیم‌های اتصالی سنسور قبلی را جدا کرده و سنسور جدید را با محل قبلی قرار دهید.

4. باز کردن پیچ‌های سنسور را به کمک یک مفتاح مناسب و با فشار دادن به سمت راست انجام دهید. در صورتی که پیچ‌های سنسور به دلیل خوردگی یا غیر قابل دسترسی هستند، ابزاری مانند بسته باز کن پیچ مورد نیاز است.

5. سنسور جدید را با دقت وارد محل قبلی کنید و باز کردن پیچ‌های جدید را با فشار به سمت چپ انجام دهید.

6. سیم‌های اتصالی سنسور جدید را با سیم‌های قبلی مطابقت دهید و اتصال آن‌ها را با دقت انجام دهید.

7. قطعات محافظ را دوباره روی سنسور جدید قرار دهید.

8. باتری خودرو را مجدداً وصل کرده و مطمئن شوید که هیچ مشکلی در سیستم برق خودرو وجود ندارد.

9. با اجرای موتور، سیستم سنسور سرعت گیربکس باید بدون مشکل کار کند.

در نهایت، باید توجه داشت که بهتر است تعویض سنسور سرعت گیربکس توسط یک تعمیرکار ماهر یا نمایندگی تخصصی انجام شود.

 

چگونه بفهمم که نیاز به تعویض سنسور سرعت گیربکس دارم؟

در اینجا چند علامت کلیدی وجود دارد که به شما می‌گوید که آیا نیاز به تعویض سنسور سرعت گیربکس دارید:

 • گیربکس تقریباً در حال تغییر است
 • گیربکس به دنده‌های بالاتر تغییر نمی‌کند
 • سرعت‌سنج و/یا کیلومتر شمار شما کار نمی‌کند
 • کروز کنترل به‌درستی کار نمی‌کند

علایم نیاز به تعویض سنسور سرعت گیربکس در خودرو ممکن است شامل موارد زیر باشد:

1. عدم عملکرد یا عملکرد نامناسب سیستم تنظیم سرعت خودرو (Cruise Control).
2. نشان دادن سرعت صفر در صفحه نمایش سرعت خودرو، حتی زمانی که خودرو در حال حرکت است.
3. عدم عملکرد سیستم ترمز ABS.
4. نشان دادن اخطار سیستم کنترل موقعیت خودرو (ESP) در خودرو.
5. شنیدن صدای ناعادی از جمله صدای واگرایی یا زنگ خوردن در هنگام حرکت خودرو.

در صورتی که هر یک از این علایم در خودروتان مشاهده شود، بهتر است سریعاً خودرو را به یک تعمیرکار مجرب برای بررسی و تعمیر به خدمات پس از فروش مربوطه ببرید. در بعضی از موارد، مشکل ناشی از سنسور سرعت ممکن است توسط تعویض آن برطرف شود.

 

تعمیر سنسور سرعت گیربکس اتوماتیک

سنسورهای سرعت گیربکس خودروی شما برای عملکرد پیشرانه آن حیاتی هستند. اکثر خودروهای مدرن دارای دو سنسور سرعت گیربکس هستند، یکی در شفت ورودی و دیگری در شفت خروجی.

این سنسورها به‌صورت پشت سر هم کار می‌کنند تا به ماژول کنترل پیشرانه (یعنی رایانه‌ای که موتور و گیربکس را مدیریت می‌کند) اختلاف سرعت بین میل‌لنگ موتور و شفت خروجی گیربکس و درنتیجه نسبت دنده را ارسال کنند. این داده‌ها به همراه داده‌های سایر سنسورهای اطراف خودرو برای تنظیم نقاط تعویض دنده، تنظیم کالیبراسیون موتور و حتی مدیریت کروز کنترل استفاده می‌شوند. اگر آن سنسورها به‌درستی کار نکنند، گیربکس ممکن است تقریباً یا کند تغییر کند، کروز کنترل ممکن است کار نکند، یا سرعت‌سنج ممکن است خراب شود.

تشخیص سنسور سرعت گیربکس اتوماتیک معیوب مانند تعویض آن بسیار ساده است، اما برای تشخیص کامل مشکل، باید راحت از یک مالتی متر برای بررسی ولتاژ استفاده کنید.

بسته به نوع مشکلاتی که سنسور سرعت گیربکس اتوماتیک دارد، ممکن است تعمیر آن از طریق تعمیر ساده و یا تعویض آن با یک قطعه جدید انجام شود. در بعضی از موارد، مشکل ناشی از سنسور سرعت ممکن است بر اساس مشخصات فنی ساختمانی آن و با استفاده از وسایل دقیق و تخصصی تعمیر شود. اما در موارد دیگر، تعمیر سنسور سرعت غیرممکن است و باید به یک قطعه جدید تعویض شود.

برای تعمیر سنسور سرعت گیربکس اتوماتیک، ابتدا تعمیرکار باید با استفاده از دستگاه های تشخیص خطا (OBD) عیب یابی را انجام داده و مشکل را تشخیص دهد. سپس با توجه به نوع مشکل، ممکن است نیاز به تعویض بعضی از قطعات یا پیکربندی مجدد سیم‌ها و کانکتورها باشد.

لازم به ذکر است که بهترین راهکار برای رفع مشکلات سنسور سرعت، پیگیری سیستم تعمیراتی و پشتیبانی مربوط به خودرو از جمله تعمیرات دوره‌ای و استفاده از قطعات اصلی و معتبر می‌باشد. به همین دلیل برای تعمیر سنسور سرعت، بهتر است به یک مرکز خدمات پس از فروش معتبر و تخصصی مراجعه کرده و کار خود را به متخصصان مجرب بسپارید.

 

تعویض سنسور سرعت گیربکس چقدر مهم است؟

در حین تعویض سنسور سرعت گیربکس ، مکانیک سنسور معیوب شمارا برمی‌دارد و آن را با یک سنسور کارآمد جایگزین می‌کند .

اگر سنسور سرعت گیربکس خراب باشد، می‌تواند تعویض دنده را دشوار یا غیرممکن کند. بسته به مدل، مدل و سال وسیله نقلیه شما، تعویض سنسور سرعت گیربکس متغیر خواهد بود.

اگر سنسور سرعت گیربکس خراب باشد، واحد کنترل گیربکس قادر به تشخیص سرعت واقعی نخواهد بود. این کار تعویض دنده را بسیار دشوار می‌کند .

درنتیجه این کار، خودرو غیرقابل استفاده خواهد شد، بنابراین بسیار مهم است که به‌محض اینکه سنسور معیوب است، تعویض شود.

نکاتی برای تعویض سنسور سرعت گیربکس

به خاطر داشته باشید که سنسورهای سرعت گیربکس قابل تعمیر نیستند و باید تعویض شوند. و برای دسترسی به قسمت خراب در برخی مدل‌ها، ممکن است نیاز باشد یکی از پایه‌های موتور را جدا کنید.

درحالی‌که خرابی سنسور سرعت گیربکس نادر نیست، مشکلات اضافی متعددی ازجمله خرابی سنسور ABS ممکن است رخ دهد. برای کشف منشان واقعی مشکل، احتمالاً یک بازرسی حرفه‌ای کامل لازم است.

 

سؤالات متداول

هرچند وقت یک‌بار باید سنسور برد گیربکس خود را عوض کنم؟

سنسورهای گیربکس برای هیچ مسافت پیموده شده رتبه‌بندی نمی‌شوند و به‌گونه‌ای طراحی‌شده‌اند که تمام طول عمر خودروی شمارا دوام بیاورند. بااین‌حال، احتمال بروز مشکلات بعد از حدود 10 سال بیشتر است.

اگر سنسور شما از کار بیفتد، این کار را به‌صورت تصادفی انجام می‌دهد. یک قانون کلی خوب این است که هر 50000 مایل یک‌بار سنسور را بررسی کنید و در صورت نیاز آن را تعویض کنید.

 

آیا می‌توانم با سنسور برد گیربکس بد رانندگی کنم؟

بستگی به‌وسیله نقلیه شما دارد. اکثر خودروهای مدرن در صورت خرابی سنسور کاملاً در حالت خنثی قفل می‌شوند یا پارک می‌شوند، بنابراین شما نمی‌توانید ماشین خود را حرکت دهید.

حتی اگر بتوانید ماشین خود را روشن کنید، احتمالاً در حالت لنگی خواهد بود بنابراین نمی‌توانید دنده را عوض کنید.

 

تعویض سنسور برد گیربکس چقدر طول می‌کشد؟

اگر از یک متخصص برای انجام کار استفاده کنید، تعویض سنسور برد حدود 2 تا 3 ساعت طول می‌کشد

آزمودن سنسورهای سرعت گیربکس اتوماتیک

با استفاده از یک اسکنر OBD2، بررسی کنید که آیا کدهای خطا مربوط به سنسور سرعت گیربکس وجود دارد یا خیر.

اگر وجود دارد، مشکل شماست. قطعه نیاز به تعویض دارد.

اگر هیچ کدی وجود ندارد، یا اگر خودروی شما متعلق به سال‌های ریگان است، باید سنسور را به‌صورت فیزیکی آزمودن کنید.

برای جابجایی بهتر، قسمت جلویی وسیله نقلیه خود را بلند کنید.

سنسورهای سرعت گیربکس را پیدا کنید، آن‌ها نزدیک جلو و عقب محفظه جعبه‌دنده خواهند بود. به دفترچه راهنمای تعمیر خودرو خود مراجعه کنید.

سطل یا ظرف تخلیه روغن را زیر سنسور قرار دهید، مقداری روغن وجود دارد که تخلیه می‌شود.

همان‌طور که در دفترچه راهنمای تعمیر ماشین شما ذکرشده است، سنسور را از محفظه روی جعبه‌دنده جدا کنید.

سیم سنسور را جدا کنید.

کلید احتراق را روشن کنید، اما موتور را خاموش‌کنید، در موقعیت (یک کلیک بعد از لوازم جانبی)

با استفاده از ولت‌متر مالتی متر، پر وب‌ها را به زمین و سیم‌های مرجع در  متصل کنید.

در صورت عدم دریافت ولتاژ، سنسور معیوب است.

در صورت دریافت ولتاژ، ممکن است لازم باشد خودرو را توسط یک متخصص واجد شرایط تشخیص دهید.

تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک دشتی
تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک دشتی

تعمیرات گیربکس اتوماتیک در تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک دشتی

اگر نیاز به تعمیرات گیربکس اتوماتیک دارید، حتماً وسیله نقلیه خود را نزدیک متخصص معتبر ببرید. برای بازسازی گیربکس در کرج، با کارشناسان متخصص ما در تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک دشتی تماس بگیرید. به‌راحتی می‌توانید امروز با متخصصان گیربکس اتوماتیک دشتی تماس بگیرید تا برای هر یک از نیازهای گیربکس خودروی خود قرار ملاقات تعیین کنند!

تنها چیزی که ما نیاز داریم اعتماد شما به ما برای ارائه خدمات نگهداری و تعمیرات موردنیاز شماست. ما برای کسب و حفظ اعتماد شما از همه‌چیز فراتر می‌رویم. کارشناسان ما اینجا هستند تا نیازهای تعمیر را به‌کلی برطرف کند. چندین دهه تخصص کارشناسان ما در امر تعمیر و سرویس گیربکس اتوماتیک به ما نشان داده است که می‌توان از تعمیرات پرهزینه، خرابی، و مسائل مربوط به عملکرد با سرویس به‌موقع و تعمیر اصولی جلوگیری کرد.

امتیاز 5 از 5

برای رفع مشکل گیربکس اتوماتیک یا انجام سرویس های دوره ای گیربکس، با کارشناسان ما تماس بگیرید:
۰۹۱۲۴۰۵۳۱۱۷

———————————————————

راه های ارتباطی با تعمیرگاه گیربکس دشتی

موبایل (دشتی): ۰۹۱۲۴۰۵۳۱۱۷

اینستاگرام: gearbox_dashti@

کانال آپارات تعمیرگاه گیربکس دشتی

کانال یوتوب تعمیرگاه گیربکس دشتی

———————————————————–

در تعمیرگاه تخصصی گیربکس دشتی، صرفا تعمیر گیربکس‌های اتوماتیک انجام می‌شود. 

لطفا در مورد گیربکس‌های دستی سوال نفرمایید.

هادی دشتی

تعمیر گیربکس اتوماتیک انواع خودروهای لوکس در این مرکز با ضمانت ۱۲ ماهه انجام می‌شود و کیفیت قطعات استفاده شده برای تعمیر گیربکس خودرو شما تماما درجه یک می‌باشند.

تعمیرگاه گیربکس دشتی بصورت تخصصی فقط در زمینه تعمیر گیربکس اتوماتیک فعالیت می‌کند و در صورت نیاز قطعات مورد نیاز برای همکاران در اقصی نقاط ایران ارسال می‌شود.

برای استعلام موجود بودن قطعه مورد نظر تماس بگیرید تا در اولین فرصت با پست به آدرس شما در هر نقطه ای از ایران ارسال شود.

دشتی: ۰۹۱۲۴۰۵۳۱۱۷

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *