تعمیرگاه گیربکس MVM

در کشور ما انواع مختلفی از خودرو ام وی ام وجود دارد. با توجه به قیمت بالای لوازم خودرو، مراقبت از آن دارای اهمیت بالایی است.
یکی از مهم ترین قطعات خودرو گیربکس آن است که نقش مهمی در افزایش طول عمر خودرو دارد.
گیربکس
گیربکس قطعه ای است که نیروی تولید شده توسط موتور را به چرخ های ماشین انتقال می دهد و از این طریق باعث حرکت آن می گردد. این قطعه، رابط بین موتور و چرخ های ماشین می باشد.

خودرو MVM

ام وی ام یک خودروی چینی است که مونتاژ آن در ایران صورت می گیرد. خودرو ام وی ام برای اولین بار در سال 1381 در شهر ارگ جدید بم توسط شرکت مونتاژ مدیران خودرو تولید شد.

قیمت تعمیر گیربکس ام وی ام

این خودرو، چینی است و قطعات آن در کشور به وفور در دسترس نیست. به همین دلیل ممکن است هزینه تعمیر گیربکس ام وی ام بالاتر از خودروهای هم رده باشد. برخی از تعمیرگاه های

خدمات مختلف تعمیرگاه گیربکس MVM

مشاوره و عیب یابی توسط متخصصین این حوزه
تعمیر گیربکس اتوماتیک ام وی ام با گارانتی
تعویض روغن و فیلتر برای گیربکس های اتوماتیک
فروش انواع مختلف روغن، فیلتر و قطعات گیربکس های اتوماتیک
سرویس های دوره ای منظم

دلایل اهمیت تعویض روغن گیربکس MVM

روغن گیربکس نقش مهمی در سلامت سیستم انتقال قدرت خودرو دارد. این روغن کمک می کند تا گیربکس روان تر و بهتر کار کند. ضمن اینکه باعث افزایش عمر مفید قطعات گیربکس می شود. علاوه بر این موجب می شود تا قطعات موجود در گیربکس سر و صدا ایجاد نکنند. تمام موارد یاد شده منجر به عملکرد بهتر خودرو می شوند.

برخی از نشانه های تعویض روغن گیربکس ام وی ام

سخت شدن تعویض دنده
در رفتن دنده
شنیدنصدای غیر عادی

تعمیرگاه گیربکس ام وی ام

خدمات مختلفی توسط کارشناسان و متخصصین این مرکز به دارندگان خودروی ام وی ام ارائه می شود. افراد می توانند برای تعمیر خودروهای گروه MVM شامل ام وی ام 110، ام وی ام 520، MVM 550، MVM 315(ام وی ام 315) ، X22( ایکس 22)، X33S و … به این تعمیرگاه مراجعه نمایند. استفاده از خدمات این مرکز، باعث بازدهی خوب و عملکرد ایده آل خودرو می شود. متخصصین تعمیرگاه گیربکس ام وی ام به مشتریان خود توصیه می کنند تا در زمان بندی مشخص شده اقدام به تعویض روغن گیربکس نمایند. همچنین از آنها می خواهند تا خطاهای گیربکس را جدی بگیرند و با گیربکس معیوب رانندگی نکنند. متخصصین تعمیرگاه گیربکس MVM در اولین قدم خطای موجود در سیستم خودرو را شناسایی کرده و سپس در جهت رفع آن اقدام می کنند. مشتریان پس از تعمیر خودرو خود، می توانند از خدمات پشتیبانی و گارانتی این مجموعه استفاده نمایند.